تخصص این مجموعه بر اساس پایه های مستحکم پشتکار، علم و تجربه در ۵ فاز بصورت مجزا به حضورتان معرفی می گردد:

فاز اول : بوسترپمپهای آبرسانی و آتش نشانی

با توجه به روند رو به رشد جمعیت وشهرک سازی، ساختمان سازی و همچنین احداث پروژه های صنعتی و بیمارستانی در کشور به ویژه در تهران ، مصرف آب این عنصر حیاتی به مراتب رو به افزایش می باشد. لذا نه تنها کاهش مصرف آب موضوعی بسیار جدی و بحرانی در کشور است بلکه انتقال آب با فشار و میزان دبی مورد نیاز مصرف کننده دیگر موضوع قابل بررسی این روزها می باشد که می تواند توسط پمپها و بوسترپمپهای دور متغیر کنترل شود. بوستر پمپهای آبرسانی و آتش نشانی توسط این مجموعه محاسبه، طراحی، ساخت و همچنین اجرا می گردد که با توجه به گوناگونی و متفاوت بودن شرایط پروژه ها محاسبات دقیق تری بر اساس نیاز مشتری پوشش داده می شود.

فاز دوم: انتقال آب و سیالات

دیگر مسائل مهم در کشور انتقال آب جهت حوزه کشاورزی و باغبانی و همچنین انتقال سیالات خاص برای طبقه صنعتی کشورمان می باشد. با لطف و برکت خداوند متعال، کشور عزیزمان ایران دارای منابع کشاورزی و کشت انواع میوه جات، مرکبات و همچنین گندم و برنج می باشد که نیاز مبرم و اساسی آن به آب غیر قابل انکار می باشد. طراحی پمپ و انتقال آب با پمپهای زمینی، کفکش، شناورها دیگر فعالیت ما در این فاز می باشد. شرکت های فاضلابی، کارخانجات مواد غذائی، کارخانجات تولید رنگ، چسب رزین ، شرکت های تولید مواد پتروشیمی، گازی و نفتی نیز دیگر مشتریانی هستند که انتقال فضولات ، روغن داغ ، مواد گازی، حلال ها و اسید ها دغدغه اصلی آنها می باشد. طراحی، محاسبه و اجرای پمپهای خاص با آلیاژهای خاص جهت انتقال تمامی موادها بهعده این مجموعه می باشد.

فاز سوم: استخر، سونا، جکوزی

علاوه بر استفاده های مهم و حیاتی آب در زمینه ی شهری و صنعتی، از آب می توان به عنوان یک نعمت زیبا نام برد. استخر یا همان اصطلاح عامیانه خودمان آب تنی یکی از دلچسب ترین فعالیت ها و ورزش هایی است که به ویژه در تابستان مورد عنایت هموطنان عزیزمان قرار میگیرد. لازم به ذکر است که پشت تمام این هیجانات سیستم پیچیده ای قرار گرفته تا جلوه ی بهتری نسبت به استخرهای دیگری داشته باشد. قسمت انتقال و تصفیه آب استخرو جکوزی و همچنین ایجاد فشار در جکوزی و بخار در سونا نیازمند محاسبه، طراحی و اجرای دقیقی می باشد که این امر توسط این مجموعه پوشش داده می شود.

فاز چهارم: تصفیه آب و مه پاش

در تمامی نقاط جهان آب های سطحی و دریایی وجود دارد که کیفیت لازم جهت نوشیدن و استفاده عمومی را نداشته و نیازمند یک فرایند خاص می باشد. این فرایند در سه مورد با یک هدف خاص ( تصفیه آب ) با مسیرهای مختلف اعم از:
۱٫ تصفیه آب خانگی با توجه به میزان مصرف آب کمتری نسبت به دیگر آیتم ها جهت مصارف روزانه مورد استقبال قرار می گیرد در دسترس تر بوده و با کمترین زمان قابل نصب می باشد.
۲٫ تصفیه آب های نیمه صنعتی که میزان مصرف آب بیشتری نسبت به مورد شماره یک دارند نسبت به موقیعت مکانی مورد بررسی قرار می گیرند که عمدتا در رستورانها، کافه رستورانها و کافی شاپ ها با مصرف چشمگیری جهت کیفیت نوشیدنیهای سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرند.
۳٫ تصفیه آب های صنعتی که دارای سیستم کاملا دیجیتالی و اتوماتیک هستند، عمدتا جهت شیرین کردن آب دریا و همچنین پائین آوردن سختی آب درمناطقی که دارای آب باناخالصی فراوان می باشند مورد استفاده قرار می گیرند. جهت طراحی و محاسبه این نوع از تصفیه آب، ریپورت یا گزارش آب محل پروژه و ظرفیت مصرفی آن کافی می باشد.

فاز پنجم: هواساز (بلوئر- ساید چنل)

در کنار مصارف صنعتی پمپهای آب، پمپهای تولید هوا نیز کاربردهای چشمگیری دارند که می توان دراستخرهای پرورش ماهی، آکواریوم های بزرگ، کارخانجات تولید جوراب بافی، کابل سازی، سیستم سپتیک ( جهت هوازی فاضلاب) مورد استفاده قرار گیرند.

اطلاعات تماس

آدرس

تهران، خیابان سعدی جنوبی، کوچه گودرزی، پاساژ نیرو صنعت، طبقه زیر همکف، پلاک ۰/۴

تلفن های تماس

۳۵۵۸ ۳۳۹۹ ۲۱ ۹۸+

تلفکس

۳۵۵۹ ۳۳۹۹ ۲۱ ۹۸+

تلفن همراه

۲۸۱۶ ۸۴۷ ۹۱۲ ۹۸+

۷۰۸۹ ۳۰۹ ۹۱۲ ۹۸+