تاریخچه شرکت سازه های آبی فرات

این مجموعه با لطف و عنایت ایزد منان فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ با نام تجاری پرایم پاور در زمینه ی پمپهای خانگی، کفکش، لجن کش، پمپ های کشاورزی و آبنما آغاز نمود.

به همین منظور با گردآوری بیش از صدها مشتری و پس از گذشت چند سال تلاش و با کسب تجربیات گوناگون پا به عرصه ی محاسبات، طراحی، مونتاژ و اجرای انواع بوسترپمپ های آبرسانی (دور متغیرو ثابت) و آتش نشانی و نیز پروژه های استخر، سونا و جکوزی نهاده است.

فعالیت در عرصه تصفیه آب جهت منازل، رستورانها، بیمارستانها و کارخانجات مواد غذائی یکی دیگر از دستاوردها و موفقیت های پیش بینی شده این مجموعه بوده است. از این رو پروژه های متعددی توسط این مجموعه کلید خورده و با همدلی و همبستگی عوامل مجموعه به انجام رسیده است.

با توجه به تقاضا و پروژه های نفتی و گازی و همچنین پالایشگاه های عظیم در کشور، این مجموعه فعالیت خود را جهت تهیه و توزیع انواع الکتروپمپ های انتقال هیدروکربن ها، مشتقات نفتی، حلال ها و مواد شیمیائی با آلیاژ های مرتبط را دو چندان کرده است.

در سال ۱۳۹۵ و با توجه به گستردگی تقاضا ها از سوی شرکت های دولتی، نیمه دولتی و بخش خصوصی این مجموعه شرکتی با نام شرکت سازه های آبی فرات را تاسیس و ادامه روند فعالیت این مجموعه با نام جدید میسر گردید.

سرلوحه ی شرکت فرات مشتری مداری و تکریم مشتری و نیز خدمت به صنعت کشور عزیزمان، ایران می باشد.

با گذشت حدود یک دهه از تاسیس این مجموعه، گروه جوان این مرکز چشم انداز ده ساله ی خود را مبنی بر گسترش مجموعه و بدست آوردن موفقیت های درون گروهی و جذب مشتری های ماندگار را در اولویت کارهای خود قرار داده تا بتواند نقش موثری در پیشرفت صنعت کشورمان داشته باشد.

خدمتگذار شما
تورج صادقی زاهد

اطلاعات تماس

آدرس

تهران، خیابان سعدی جنوبی، کوچه گودرزی، پاساژ نیرو صنعت، طبقه زیر همکف، پلاک ۰/۴

تلفن های تماس

۳۵۵۸ ۳۳۹۹ ۲۱ ۹۸+

تلفکس

۳۵۵۹ ۳۳۹۹ ۲۱ ۹۸+

تلفن همراه

۲۸۱۶ ۸۴۷ ۹۱۲ ۹۸+

۷۰۸۹ ۳۰۹ ۹۱۲ ۹۸+