شرکت سازه های آبی فرات نمایندگی رسمی گراندفوس و دانفوس در ایران

بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی

بطور کلی کلمه بوستر (booster) به معنی تقویت کننده است و بوستر پمپ به یک یا مجموعه ای از چند الکترو پمپ گفته می شود که بصورت موازی توسط لوله کشی های مورد نیاز و دیگر تجهیزات مربوطه بر روی شاسی مناسب به یکدیگر متصل می شوند تا میزان آب مصرفی و فشارآب مورد نیاز برای سیستم آبرسانی یا آتش نشانی خصوصاً در ساختمان های بلند مرتبه، مصارف خانگی، صنعتی، کشاورزی و استخر را تأمین نماید.

یک کسب و کار جهانی

با بیش از ۱۸۵۰۰ کارمند و همچنین با تولید سالانه حدود ۱۶ میلیون یونیت پمپ،  گراندفوس یکی از پیشروترین تولید کننده های صنعت پمپ در جهان می باشد.

در سراسر قاره ها، ۸۰ شرکت در ۵۵ کشور آماده ی ارائه و تحویل پمپهای گراندفوس در تمامی گوشه های جهان می باشد.

بارزنرین خدمات گراندفوس : از تامین آب آشامیدنی  هیئت اعزامی به قطب جنوب و آبیاری لاله های هلندی و همچنین دیده بانی آبهای زیر زمینی زیرین تپه های زباله در آلمان تا سیستم سرمایشی هتلهای مصری.

محصولات کارآمد، پایدار

گراندفوس همواره در حال تلاش و کوشش بوده تا محصولاتش را بصورت کاربرپسند و مطمئن تولید و همچنین با ذخیره سازی انرژی کارآمدی بیشتری را در محصولات گراندفوس ایجاد نماید تا کاریران و محیط زیست از آن بهره ببرند.

پژوهش و توسعه

گراندفوس به منظور حفظ موقعیت پیشتازی و پیش قدمی خود، همواره سعی در تمرکز و تحقیق و توسعه جهت مشتری مداری بوده است. از این رو، مشتریان و مصرف کنندگان پمپهای گراندفوس به محض ورود  کالاهای جدید و توسعه یافته آگاه و مورد مشاوره قرار می کیرند.

پژوهش و توسعه باعث ایجاد استفاده ی بهتر از آخرین تکنولوژی در صنعت پمپ می باشد. بدین ترتیب گراندفوس همکاری خود را با دانشگاهها و موسسات آموزش عالی جهت تحقیقات جدید و راه حل های کاربردی تر برای طراحی و عملکرد بهینه محصولات گراندفوس را ادامه داده است.

اعتبار بین المللی

 

شرکت سازه های آبی فرات موفق به کسب نمایندگی رسمی فروش از شرکت آبتین (نماینده ی انحصاری محصولات گراندفوس در ایران ) جهت فروش و خدمات پس از فروش گراندفوس شده است. این شرکت با ارایه محصولات به صورت مستقیم از سازنده محصول هزینه ها را کاهش داده است و همچنین خریدی مطمئن را برای شما به ارمغان خواهد آورد

اطلاعات تماس

آدرس

تهران، خیابان سعدی جنوبی، کوچه گودرزی، پاساژ نیرو صنعت، طبقه زیر همکف، پلاک ۰/۴

تلفن های تماس

۳۵۵۸ ۳۳۹۹ ۲۱ ۹۸+

تلفکس

۳۵۵۹ ۳۳۹۹ ۲۱ ۹۸+

تلفن همراه

۲۸۱۶ ۸۴۷ ۹۱۲ ۹۸+

۷۰۸۹ ۳۰۹ ۹۱۲ ۹۸+

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید :